Aktualności
Wielkimi krokami zbliża się wersja 2023.1 Platformy INTENSE

Wielkimi krokami zbliża się wersja 2023.1 Platformy INTENSE

29.03.2023

Wraz z tą wersją wprowadzamy dostęp do raportów z linkami do obiektów. Jest to znaczne zwiększenie ergonomii pracy z raportami w Platformie INTENSE. Funkcja daje możliwość błyskawicznego przejścia do dokumentu, którego dotyczy raportowana wartość.

INTERAKTYWNA ANALIZA DANYCH

W nadchodzącej wersji bezpośrednio do pozycji w raportach podlinkowane zostały różnego rodzaju obiekty np. dokumenty, karty kontrahenta, przedmioty, inne słowniki, linki do stron zewnętrznych.

Spoglądając na daną pozycję w raporcie np. dot. kosztów marketingowych można jednym kliknięciem przenieść się do faktury, której ta pozycja dotyczy. Jeżeli np. kwota na fakturze się nie zgadza, natychmiastowo prześlemy ją do weryfikacji odpowiedniej osoby. Po wykonanym działaniu wracamy do poprzedniego widoku – raportu.

Aktualności

WYGODNA PRACA Z RAPORTAMI

Od teraz proces analizy danych to czysta przyjemność.

Raporty przestały być statycznymi analizami. Stały się elastyczne i dynamiczne. Aktywnie pomagają w sprawnej realizacji procesów. Szczegóły danych składających się na raport są dostępne bez konieczności ręcznego wyszukiwania poszczególnych obiektów.

ELASTYCZNE I ZINTEGROWANE RAPORTOWANIE Z INTENSE

Użytkownik ma pełną dowolność w wyborze przedmiotu raportowania. Moduł raportowania w Platformie INTENSE integruje się z dowolnymi dokumentami, danymi i obiektami utworzonymi w aplikacji. Dzięki temu budujemy szerokie repozytorium raportów: od raportów finansowych (np. płynności finansowej), przez raporty wyników na projekcie po analizy oceny satysfakcji pracowników. Raportowanie może dotyczyć także wielu źródeł danych, również pochodzących spoza Platformy.

Jak wygląda moduł raportowania INTENSE prezentuje poniższy filmik z zeszłorocznej konferencji INTENSE Inspiracje - zachęcamy do obejrzenia.


Zespół INTENSE