Aktualności
Obowiązek korzystania z KSeF wchodzi w życie od 1 lipca 2024r.

Obowiązek korzystania z KSeF wchodzi w życie od 1 lipca 2024r.

18.08.2023

Ustawa o KSeF została podpisana przez Prezydenta RP. W związku z tym e-faktury będą obligatoryjne od 1 lipca 2024r. 

Ministerstwo Finansów opublikowało ostateczną wersję struktury logicznej e-faktury tzw. schemę FA(2). Od 1 sierpnia jest dostępne środowisko testowe, dostosowane do nowej struktury. 

KSeF MOŻNA WDRAŻAĆ Z INTENSE

W INTENSE Group cały czas śledzimy zmiany i na bieżąco wprowadzamy modyfikacje w integracji INTENSE Platform z KSeF. Nasz konektor z Krajowym Systemem e-Faktur jest cały czas gotowy do użycia, dzięki temu można już teraz rozpocząć przygotowania do uruchomienia KSeF.


Wiemy, że jest to spore przedsięwzięcie dla wszystkich przedsiębiorców. Uruchomienie KSeF wymaga wprowadzenia zmian w obecnych procesach obiegu faktur, istniejących automatyzacjach i wykorzystywanych do tego narzędziach. 

WEBINAR - WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O KSeF

Chcemy Państwu ułatwić to zadanie i podzielić się naszą wiedzą w zakresie procedur związanych z KSeF. Pozwoli to na zaplanowanie działań niezbędnych do tego, by zacząć korzystać z KSeF
Zapraszamy na webinar i konsultacje z naszą specjalistką ds. systemów BPM/ERP. Karolina Dworak ma ogromną wiedzę w zakresie księgowości i integracji z systemami ERP. W INTENSE Group jest także opiekunem centrum kompetencji związanym z KSeF.


Podczas spotkania poruszymy takie kwestie jak:
1. Zasady funkcjonowania KSeF, zgodnie z najnowszymi procedurami
2. Jak w INTENSE Platform można uruchomić integrację z KSeF
3. Sposoby nadawania poświadczeń 
4. Pobieranie faktur z KSeF 
5. Wysyłka faktur do KSeF + potwierdzenia przyjęcia z nadanym numerem z KSeF
6. Sesja pytań i odpowiedzi

Pełny plan spotkania dostępny jest tutaj.
Serdecznie zapraszamy 14.09.2023r. o godz. 10:00, będzie to spotkanie online poprzez Platformę Teams. Webinar jest bezpłatny dla wszystkich klientów INTENSE Group. Wymagana jest rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zespół INTENSE Group