Aktualności
Synergy Days w Warszawie
Synergy Days w Warszawie
27.10.2017

Każda jesień upływa dla nas nie tylko pod znakiem regatowych eskapad, ale przede wszystkim wytężonej pracy. Nie inaczej jest w przypadku ostatnich tygodni, które wiążą się z pracą nad nową wersją platformy INTENSE oraz udziałem w konferencjach związanych tematycznie z rozwiązaniami informatycznymi klasy BPM i ERP.

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do Warszawy, by wziąć udział w spotkaniu dotyczącym efektywnych analiz danych oraz workflow. Październikowa konferencja, która odbyła się w warszawskim hotelu Ibis była już trzecią w tym roku konferencją organizowaną przez naszego partnera, firmę BPC, w której brała udział INTENSE Group.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, naszą firmę reprezentowali Tomasz Suchy oraz Marek Jurkowski, który wygłosił tego dnia prelekcję na temat zaawansowanej automatyzacji procesów i ponadstandardowego dopasowania do specyfiki firmy.

Zwieńczeniem konferencji był element, który nie pojawiał się do tej pory w przypadku konferencji, w których braliśmy udział, a mianowicie interaktywna dyskusja z udziałem prelegentów, którzy debatowali nad kwestią wdrożenia systemu Business Intelligence w przedsiębiorstwach oraz nad problemem wyboru między systemem ERP, a dedykowanymi rozwiązaniami do obiegu dokumentów. Była to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć opinie specjalistów w kontekście rozwiązań informatycznych.