Aktualności
Grudniowa konferencja w Gdańsku z udziałem INTENSE Group
Grudniowa konferencja w Gdańsku z udziałem INTENSE Group
21.12.2017

Ostatnia w tym roku konferencja Synergy Days z naszym udziałem była zarazem imprezą odbywającą się w najbardziej oddalonym od naszej siedziby mieście – Gdańsku. Ale ani niesprzyjająca pogoda, ani odległość nie powstrzymały nas przed udziałem w tym wydarzeniu.

Inaczej niż w przypadku poprzednich konferencji, tym razem tematyka zahaczała o zagadnienia związane z produkcją oraz zarządzaniem firmą. Jako, że INTENSE Platform to znacznie więcej niż obieg dokumentów, prelekcja wygłoszona przez Marka Jurkowskiego bardzo dobrze trafiła w problematykę poruszaną podczas spotkania i spotkała się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Mieliśmy także okazję porozmawiać z przedstawicielami firm przybyłych na to wydarzenie, co zaowocowało nawiązaniem nowych kontaktów. Warty podkreślenia jest fakt, że przez cały czas trwania konferencji wspierała nas delegacja naszego partnera – firmy Insoft Consulting z Gdyni, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również firmie Business Penetration & Consulting za owocną współpracę w roku 2017 w ramach organizowanych przez nią konferencji.