Aktualności
INTENSE Platform zdobywa uznanie w wielofirmowej strukturze

INTENSE Platform zdobywa uznanie w wielofirmowej strukturze

26.10.2018

Z przyjemnością odnotowaliśmy fakt wpłynięcia do naszej firmy kolejnego listu referencyjnego. Tym razem jego autorem jest Grupa Partner, czyli organizacja gospodarcza ze Słupcy.

Wdrożenie w Grupie Partner jest o tyle ciekawe, że Platforma INTENSE obsługuje firmy o zróżnicowanych profilach. Poszczególne spółki działają bowiem z suckesami w branżach: budowlanej, finansowej, deweloperskiej i rolniczej.

Tym bardziej cieszy nas, że nasze rozwiązanie z powodzeniem obsługuje całą tę organizację, odpowiadając na potrzeby klienta, co spotyka się z jego pozytywnym odbiorem:

 „Dostarczone przez firmę INTENSE Group rozwiązanie okazało się być systemem łatwym w obsłudze lecz jednocześnie bardzo wydajnym i wielofunkcyjnym. Zarządzanie prowadzonymi przez nas projektami, budżetowanie, zarządzanie strukturą naszego majątku oraz możliwość kreacji własnych procesów biznesowych, to tylko kilka ważnych funkcjonalności, które wspomniany system nam zapewnił. Jeśli dodamy do tego obrazu pełną automatyzację procesów, którymi zarządzamy w Platformie, to staje się jasne, że wybór Platformy INTENSE był dobrą decyzją.”

Pełna treść referencji

http://grupa-partner.com.pl/

(zdjęcie: http://grupa-partner.com.pl/)