Aktualności
Referencje od MS Refrigeration

Referencje od MS Refrigeration

11.02.2019

Dobre wieści płyną do nas prosto z Londynu! Kotrak S.A. – nasz katowicki partner – otrzymał list referencyjny od MS Refrigeration, który zaświadcza o jakości Platformy Intense.

Firma MS Refrigeration Ltd specjalizuje się w świadczeniu usług i dostarczaniu klimatyzacji oraz sieci chłodniczych. Od 2010 roku zajmuje się także dystrybucją części oraz naprawą chłodni i zamrażarek.

Od 2017 roku firma MS Refrigeration zasila grono użytkowników Platformy Intense. Na podstawie treści listu referencyjnego możemy stwierdzić, że nasze rozwiązanie sprawdza się nie tylko na polskim rynku, ale także na Wyspach Brytyjskich:

„[…] Po analizie ofert zdecydowaliśmy się na usługi firmy Kotrak, która dostarczyła nam system informatyczny w ramach platformy Intense. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu nasza praca w krótkim czasie stała się zauważalnie prostsza. Rejestracja i przechowywanie dokumentów oraz załączników realizowane są w systemie, przez co mamy szybki i łatwy dostęp do danych. Usprawnieniu uległy cztery kluczowe rodzaje dokumentów: oferta, raport, faktura i protokół uruchomienia. Mamy możliwość generowania wydruków dokumentów oraz szybkiej wysyłki do naszych kontrahentów. W systemie  znajduje się baza kontrahentów, produktów i pracowników raz z parametrami opisującymi, istotnymi z punktu widzenia firmy.”

Pełna treść listu referencyjnego

http://msrefrigeration.co.uk/

(zdjęcie: http://msrefrigeration.co.uk/)