Aktualności
Warsztaty wdrożeniowe INTENSE Platform 2019

Warsztaty wdrożeniowe INTENSE Platform 2019

03.06.2019

Miesiąc maj może niektórym kojarzyć się z wiosną, grillem i ładną pogodą, ale nam nieodłącznie kojarzy się on z warsztatami wdrożeniowymi INTENSE, które organizujemy co roku właśnie w maju. Jako, że tegoroczna edycja jest już za nami, przyszedł czas na małe podsumowanie.

V edycja warsztatów wdrożeniowych INTENSE przyniosła rekordową liczbę uczestniczących w nich partnerów, którzy przyjechali do nas z różnych stron kraju. Podobnie jak w zeszłym roku zebraliśmy się w samym sercu Krakowa, a dokładnie w hotelu Grand Ascot, gdzie przez dwa dni dzieliliśmy się wiedzą z uczestnikami spotkania. Wśród tematów zaproponowanych przez prelegentów dominowały te związane z interfejsem mobilnym naszego oprogramowania, ale pojawiło się też sporo tematów opartych na case’ach związanych z definiowalnymi listami, rozszerzeniami konfiguracyjnymi, czy też optymalizacją SQLa w kontekście Platformy INTENSE. Nie zabrakło też tematów związanych z przeglądem nowości wprowadzonych od czasu ostatnich warsztatów, a na zakończenie zarząd INTENSE Group podzielił się z uczestnikami wizją rozwoju oprogramowania INTENSE Platform.

Dwa dni wypełnione zdobywaniem wiedzy dobrze jest rozdzielić integracyjnym spotkaniem, które spowoduje, że wiedza nabyta podczas warsztatów skutecznie się wchłonie. Podczas zeszłorocznej edycji zorganizowaliśmy w tym celu turniej bilardowy, natomiast w tym roku postawiliśmy na kręgle. Co ciekawe tytuł zwycięzcy warsztatowego turnieju po raz kolejny przypadł naszemu reprezentantowi – Maciejowi Łamaszowi – który udowodnił, że niezależnie od dyscypliny sportowej, zawsze walczy o najwyższe laury.

Z tej okazji serdecznie gratulujemy zwycięzcy, a naszym partnerów już teraz zapraszamy na przyszłoroczną, szóstą już edycję Zaawansowanych Warsztatów Wdrożeniowych INTENSE Platform. Liczymy na to, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!