Aktualności
We want to play a game

We want to play a game

03.12.2020

Ostatni kwartał w roku to dla nas od zawsze najbardziej wymagający okres i nie inaczej jest w roku 2020, który pod wieloma względami jest wyjątkowy. Z pewnością jednym z naszych sukcesów jest rozpoczęcie wdrożenia w krakowskiej firmie All in! Games.

Branża gier komputerowych to dla nas nowość – mimo dotychczasowej realizacji ponad 200 projektów implementacyjnych nigdy wcześniej nie realizowaliśmy wdrożenia w firmie, która zajmowałaby się tą gałęzią przemysłu. Tym bardziej jest nam miło, że do naszych klientów dołączyła firma, która coraz śmielej poczyna sobie w tej branży.

Projekt wdrożeniowy w All in! Games ma objąć elektroniczny obieg dokumentów, moduł raportowy, procesy integracyjne, system alertów i powiadomień oraz interfejs www/mobilny. Dodatkowo klient zdecydował się na implementację modułu OCR, który ma pomóc w sprawniejszej obsłudze dokumentacji z poziomu naszej Platformy.

Firmie All in! Games gratulujemy dobrego wyboru i życzymy dalszych sukcesów, sami zaś nie popadamy w przedwczesną euforię, bo coś nam mówi, że to nie koniec dobrych wieści jeśli chodzi o końcówkę roku J