Z życia firmy
Płyniemy po Oceanie Marzeń – REGATY IT 2023

Płyniemy po Oceanie Marzeń – REGATY IT 2023

01.06.2023

Hej, ruszajmy w rejs!
Do portów naszych marzeń!
Jacht gotów jest,
Chodźcie więc żeglarze.

WPŁYWAJĄC NA SZEROKIE WODY

Już w tym tygodniu nasz dzielny INTENSE Sailing Team, pod dowództwem Kornela Kasprzyka, weźmie udział w kolejnych Żeglarskich Mistrzostwach Polski Branży IT.
Bronimy tytułu wicemistrza sprzed roku! Będzie ciężko, bo na starcie znajdzie się rekordowe 27 załóg.

Chociaż dobra zabawa i rywalizacja dostarczają nam dużą dozę emocji, to do żeglarstwa przekonały nas uczucie beztroski i wolności towarzyszące każdemu rejsowi. Takie chwile nie tylko wyciszają, ale potrafią być także źródłem głębokiej inspiracji i przez to zmienić życie na lepsze.

Chociaż jeszcze lepiej nam jest, gdy płyniemy dokądś. Azymut, dążenie, cel – to dodaje nam skrzydeł.

REGATY MILE DOBRA

Właśnie znajdujemy się na jeziorze MileDobra, gdzie naszym azymutem jest pomoc dzieciom, które pozostawione same sobie, być może nigdy nie złapią podmuchu wiatru utrzymującego się na tyle długo, aby doprowadził je do brzegu.

Fundacja Ocean Marzeń rozwija młodzież z domów dziecka poprzez żeglarskie wychowanie. Poza swoją niezmierzoną wartością edukacyjną, daje szansę na stypendia zawodowe w szkołach morskich kończące się stopniem Oficera Nawigatora/Mechanika.
 

TY TEŻ MOŻESZ Z NAMI PŁYNĄĆ

W tej akcji charytatywnej może wziąć udział każdy. Wpłacając środki na konkretną załogę, przekazujesz je na fundację. Konkurencja tu jest tylko zabawą, ale każda złotówka pozwala tym dzieciom przemierzyć ocean zmagań i zapewnić przyszłość na jaką zasługują.

Podmuchajmy w te żagle razem i nie dajmy się przegonić!
Zachęcamy do wsparcia, każda mila ma znaczenie.

Możesz to zrobić przechodząc tutajMileDobra

Trzymajcie za nas kciuki w weekend!

Zespół INTENSE Group