Z życia firmy
INTENSE Group sponsorem Radki

INTENSE Group sponsorem Radki

10.08.2019

Tym razem nie o nowym wdrożeniu, ani nowych referencjach. Tym razem chcemy poinformować o objęciu sponsoringiem drużyny Radka, która od kilku lat z powodzeniem gra w krakowskiej Futbolowej Lidze Szóstek.

INTENSE Group, mimo, że zajmuje się branżą kompletnie niezwiązaną z aktywnością fizyczną, składa się z ludzi, którzy nie stronią od sportowych zmagań. Nieodłącznym elementem naszych corocznych, wrześniowych wyjazdów są sporty wodne lub górskie, a niedawny udział naszej reprezentacji w Regatach IT 2019 jest tylko tego potwierdzeniem.

Z tego też powodu postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty o piłkę nożną i zauważając pasję oraz zaangażowanie chłopaków, wśród których znajdują się nasi pracownicy (!), postanowiliśmy objąć sponsoringiem ich drużynę.

Futbolowa Liga Szóstek, czyli rozgrywki, w których uczestniczy Radka, to zmagania ponad 100 drużyn, które toczą się na pięciu poziomach rozgrywkowych. W nowym sezonie Radka będzie toczyć swoje pojedynki na drugim poziomie rozgrywkowym (liga B), a my liczymy mocno na rozwój i awans sportowy, by od nowego sezonu walczyli z najlepszymi.

Musimy przyznać, że taki typ działalności to dla nas nowość, ale liczymy, że zawodnikom Radki, w koszulkach, na których widnieć będzie logo INTENSE, wieść się będzie na FLS-owych boiskach jeszcze lepiej niż dotychczas.

http://krakow.liga-fls.pl/

Fanpage Radki: https://www.facebook.com/Radka-FLS-Krak%C3%B3w-444360159330601/