Z życia firmy
XV Jubileuszowy Wyjazd Integracyjny INTENSE Group za nami!

XV Jubileuszowy Wyjazd Integracyjny INTENSE Group za nami!

07.09.2021

W miniony weekend, już po raz 15-sty mieliśmy przyjemność uczestniczyć w corocznym wyjeździe całego zespołu INTENSE Group. Atrakcji i mocnych wrażeń nie zabrakło – zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej fotorelacji!

Tegoroczna edycja wrześniowej integracji była o tyle szczególna, że powiązana ze świętowaniem okrągłego jubileuszu 15-lecia działalności firmy. I chyba ta dodatkowa motywacja pomogła niemal całej drużynie INTENSE stawić się w piątkowy poranek punktualnie o godzinie 6:30 (!) na "zbiórkę w dwuszeregu", z której wspólnie wyruszyliśmy wesołym autokarem. Cel – Zalew Sulejowski i Hotel Magellan!

Z życia firmy

Sekcja wokalna szybko zajęła strategiczne pozycje na tyłach, skąd zaraz po odjeździe na cały autobus rozbrzmiewały chóralne śpiewy. Jeżeli ktoś liczył na to, że dośpi brakującą godzinkę… cóż, jak to się mówi, „nie ma spania na wyjazdach” ;)

Z życia firmy

W czasie podróży podzieliliśmy się na 6 drużyn (każda ekipa otrzymała czapeczkę innego koloru), aby zmierzyć się z Jubileuszowym Quizem Wiedzy o INTENSE. 3 zwycięskie ekipy przeszły do wielkiego finału, który przewidziany został na drogę powrotną.

Z życia firmy

Po dotarciu na miejsce i zakwaterowaniu w hotelu udaliśmy się nad malowniczy Zalew Sulejowski, gdzie po podziale na drużynę Białych i Niebieskich odbyliśmy krótkie szkolenie dotyczące obsługi… Smoczych Łodzi, których decydujące starcie zaplanowane zostało na godzinę 16. Wśród krzyków i ponagleń bębniarza jednej z ekip można było poczuć atmosferę nadchodzącej, popołudniowej rywalizacji.

Z życia firmy

Następnie mieliśmy możliwość skorzystania z różnorodnych wodnych atrakcji, m.in. motorówki z dmuchanym kołem, skuterów, rowerków czy żaglówki.

Z życia firmy

Okazało się też, że zakładanie pianki to wcale nie taka łatwa sprawa – szczególnie dla Posiadaczki długich blond włosów ;)

Z życia firmy

Amatorzy wodnych szaleństw mieli duże pole do popisu i dobrej zabawy. Za to zwolennicy sportów naziemnych mogli wykazać się podczas meczu siatkówki plażowej. Część ekipy postanowiła zregenerować swoje siły przed wieczornymi atrakcjami, korzystając z leżaków, słonka i chwili błogiego relaksu.

Z życia firmy

Po niemałej dawce sportowych wrażeń udaliśmy się na porządny obiad, który zjedliśmy na tarasie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego MOLO. Pomimo wesołej atmosfery w powietrzu czuć było już narastające napięcie. Godzina rozstrzygającej rywalizacji o dominację nad wodami Zalewu Sulejowskiego zbliżała się minuta po minucie.

O 16:00 rozpoczęło się decydujące starcie Smoczych Łodzi. Po zaciętej rywalizacji i problemach nawigacyjnych drużyny Niebieskich :) ostateczne zwycięstwo odniosła ekipa Białych. Na lądzie nie było już jednak zwycięzców i przegranych - wszelkie podziały zniknęły, a jedna i zgrana Drużyna INTENSE była gotowa na wspólne świętowanie!

Z życia firmy

Po dotarciu na ląd i wspólnej sesji zdjęciowej część ekipy postanowiła wyrównać sportowe porachunki – samozwańczy bębniarz wylądował w wodzie, a koledzy i koleżanki zatroszczyli się także o tych z nas, którzy zdołali do tej pory przez wodne zmagania przejść suchą nogą ;) 

Z życia firmy

Po powrocie do hotelu mieliśmy chwilę wolnego czasu i możliwość skorzystania ze SPA, basenu, sauny czy też hotelowego baru. Emocje po sportowych zmaganiach powoli opadały, przyszedł czas na wyciszenie organizmu lub odmienne aktywności. Regeneracja ciała lub degeneracja wątroby – każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

O godzinie 20:00, w coraz lepszych humorach, zebraliśmy się na wspólne biesiadowanie na tarasie i kolację w postaci pysznych grillowanych mięs i innych smakołyków. A po posiłku rozpoczęła się długo wyczekiwana impreza integracyjna. Szalone tańce przy akompaniamencie zespołu trwały do nocy, a najwytrwalsi z nas do rana toczyli ożywione rozmowy przy degustacji różnych trunków. Po całym dniu sportowych emocji zasłużona zabawa wypadła świetnie. Było tak, jak powinno być na każdych okrągłych urodzinach - głośno, radośnie, i do rana!

Z życia firmy

O tym, że impreza była naprawdę udana najlepiej świadczy fakt, że następnego dnia dotarcie na śniadanie zaplanowane między godziną 8-10 okazało się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Po wspólnym posiłku czekały na nas kolejne aktywności. Chętni mieli możliwość uczestnictwa w zawodach strzeleckich z broni palnej oraz łuków. Mogliśmy także sprawdzić swoje umiejętności na jednej z kilku tras w parku linowym oraz na tyrolce.

Z życia firmy

Bardziej doświadczeni trudami integracji mogli wykorzystać ten czas na odpoczynek po wyjątkowo udanej i intensywnej nocy.

Z życia firmy

Pobyt nad pięknym Zalewem Sulejowskim zakończyliśmy wspólnym obiadem. Podczas podróży powrotnej przyszedł czas na rozstrzygnięcie Quizu Wiedzy o INTENSE, w którym zwyciężyły granatowe czapeczki. W trakcie jazdy baryłkami piwa nagrodzono zwycięzców innych wyjazdowych konkurencji: wyścigu Smoczych Łodzi oraz turniejów strzeleckich.

Jubileuszowa, 15-sta edycja Integracyjnego Wyjazdu INTENSE Group z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Wykorzystaliśmy ten czas najlepiej, jak to było możliwe – na licznych sportowych zmaganiach i wspólnej rywalizacji w malowniczej scenerii, ale przede wszystkim na wspaniałej zabawiewzajemnej integracji

Współczujemy organizatorom kolejnego wyjazdu, bowiem po minionym weekendzie poprzeczka znów powędrowała w górę – i szczerze mówiąc, już teraz nie możemy się doczekać przyszłorocznej integracji  ;)

Zespół INTENSE Group.