Aktualności
Konferencja „INTENSE Inspiracje” za nami – dziękujemy!

Konferencja „INTENSE Inspiracje” za nami – dziękujemy!

14.06.2021

Cóż to był za dzień! Emocje po piątkowej konferencji jeszcze nie opadły, ale już teraz pragniemy gorąco podziękować, że byliście Państwo z nami!

INTENSE INSPIRACJE - SPOŁECZNOŚĆ INTENSE ROŚNIE

Liczyliśmy się z możliwością dużego zainteresowania i nasze oczekiwania się potwierdziły - po raz kolejny nas nie zawiedliście! Cała organizacja przebiegła sprawnie a odbiór wydarzenia był bardzo pozytywny. Głęboko wierzymy, że z każdą kolejną okazją do wspólnego spotkania społeczność INTENSE Group będzie dalej rosła.

KONFERENCJA ONLINE - ZADANIE WYKONANE

Dziesiątki godzin pracy zespołu Konsultingu przy wsparciu innych działów firmy, Zarządu oraz zewnętrznych specjalistów przyniosło oczekiwany efekt – dzięki przeprowadzonemu badaniu wiemy, że doceniliście Państwo zarówno tematy prelekcjipoziom prezentowanych treści, jak i formę całego wydarzenia. Państwa zadowolenie jest dla nas niezwykle istotne także dlatego, że po raz pierwszy musieliśmy zmierzyć się z wyzwaniem organizacji konferencji całkowicie w formie online.

DRUŻYNA INTENSE - WZOROWA WSPÓŁPRACA

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować całemu zespołowi INTENSE Group zaangażowanemu w przygotowanie i przeprowadzenie przedsięwzięcia. Ukłony należą się także firmie WaveFilms za wzorową realizację, wspaniałą współpracę i fachową pomoc na wielu etapach organizacji wydarzenia. Przede wszystkim jednak pragniemy podziękować Państwu – naszym klientom, partnerom i użytkownikom Platformy INTENSE. Dzięki Państwa aktywności i otrzymanej informacji zwrotnej lepiej wiemy, w jakim kierunku podążać, aby rozwijać nasz system, a także co robić, aby Platforma INTENSE mogła dalej spełniać oczekiwania użytkowników i sprawnie odpowiadać na powstające w waszych organizacjach nowe potrzeby biznesowe.

DZIĘKUJEMY - ZAPRASZAMY PONOWNIE!

Przeprowadzone badanie ankietowe pomoże nam także odpowiedzieć na pytania, jakie tematy Państwa ciekawią, jakie możliwości zastosowania naszej Platformy interesują Państwa najbardziej, i w jakim kierunku podążać przygotowując kolejne wydarzenie. Jedna rzecz jest bowiem pewna – Państwa zaangażowanie i pozytywna reakcja są dla nas motywacją do dalszej ciężkiej pracy i organizacji kolejnych przedsięwzięć.

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo i pozytywną ocenę naszej Konferencji. Mamy także nadzieję, że kolejny raz spotkamy się już twarzą w twarz! Obiecujemy, że tym razem nie zabraknie zarówno kawy i ciastek, jak i kolejnych ciekawych i ważnych tematów do rozmów :).

Zespół INTENSE Group