Aktualności
Instalbud rekomenduje INTENSE Platform i wdraża kolejne elementy systemu

Instalbud rekomenduje INTENSE Platform i wdraża kolejne elementy systemu

28.10.2018

Instalbud Sp. z o.o. dołączył do grona naszych klientów w zeszłym roku i już po kilku miesiącach od  zakończenia wdrożenia zdecydował się na poszerzenie zakresu instalacji. Co więcej, kilka dni temu klient przesłał nam list referencyjny, w którym w ciepłych słowach wypowiada się na temat Platformy INTENSE.

Instalbud korzysta z Platformy INTENSE w zakresie zarządzania projektami budowlanymi, natomiast ze  względu na rosnące potrzeby zdecydował się na wdrożenie Bazy Sprzętu i Transportu. Dzięki temu klient będzie w stanie ewidencjonować dokumenty związane z wydawaniem, zwrotami czy likwidacją sprzętu, co ma na celu uporządkowanie procesu zarządzania sprzętem w firmie.

Niemniej cieszy nas fakt otrzymania od Instalbudu referencji dot. naszego systemu. Listy referencyjne od naszych klientów traktujemy jako jednoznaczny sygnał, że dostarczany przez nas produkt jest rozwiązaniem wysokiej jakości, a usługi, które świadczymy są odbierane jako rzetelne i profesjonalne. Tym bardziej cieszy nas sytuacja, w której klient wystawia nam taką rekomendację po zaledwie kilku miesiącach użytkowania naszego systemu. Jest to dla nas informacja, że INTENSE Platform potrafi przynieść wymierne korzyści swoim użytkownikom bardzo szybko i  że taka inwestycja zwraca się po krótkim czasie.

Na potwierdzenie tych słów, zamieszczamy poniżej fragment listu referencyjnego:

„Wdrożone przez firmę INTENSE oprogramowanie daje nam szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o zarządzanie dokumentacją, pracę nad projektami budowlanymi, oraz kontrolę kosztów, Każdy z tych elementów jest w dużej mierze zautomatyzowany, co ułatwia nam pracę i wpływa na efektywność przedsiębiorstwa.”

Pełna treść listu referencyjnego

www.instalbudspzoo.pl

(photo via: www.instalbudspzoo.pl)