Aktualności
Alegre rekomenduje Platformę INTENSE

Alegre rekomenduje Platformę INTENSE

18.03.2020

W niełatwych czasach, których jesteśmy świadkami wszystkie dobre wiadomości są na wagę złota. Tym bardziej cieszymy się, że klient naszego partnera – firma Alegre Logistic - przysłał list referencyjny, w którym odnosi się do naszego oprogramowania.

Alegre Logistic Sp. z o.o. to firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Malborku, która od 15 lat odważnie rozpycha się na polskim rynku. Platforma INTENSE pomaga firmie Alegre od 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że robi to skutecznie. Dyrektor Finansowy firmy Alegre informuje, że:

„Platforma INTENSE obsługuje nam elektroniczny obieg faktu zakupowych, dodatkowo wspierany przez specjalny moduł INTENSE Agent, który generuje automatyczne alerty i powiadomienia, przyspieszające pracę systemu. Wszystkie procesy znajdują odwzorowanie w raportach, które generowane są w systemie, a które udzielają nam informacji w odniesieniu do poszczególnych  procesów.”

Liczymy na to, że współpraca Alegre oraz Insoftu w kontekście Platformy INTENSE będzie się dynamicznie rozwijać, ale słowa klienta nastrajają nas w tej sprawie optymistycznie:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z samego systemu, jak i późniejszej współpracy na etapie użytkowania  systemu. Biorąc pod uwagę, że Platforma INTENSE jest oprogramowaniem bardzo szerokim, nie wykluczamy rozwoju systemu o kolejne obszary funkcjonalne.”

Pełna treść listu referencyjnego

https://www.alegre.pl/

(zdjęcie: https://www.alegre.pl/)